KENEZ ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ olarak 2014 yılında Mehmet KENEZ tarafından kurulmuş olup ÇSGB ruhsatlandırımıştır. Toplum yararına olanın hayatımıza işlemesi için çalıştık ve çalışmaktayız. Tüm kadromuzla kaliteyi, güvenilirliği, doğru bilgi edindirmeyi, samimiyeti ve içtenliği ilke edinerek, tecrübelerimizi sizlerle paylaşmayı amaçladık. İnsanlığın iyiliğe, doğruluğa ve güvenliğe olan ihtiyacını benimseyip, maddi kaygıları ikinci plana alarak, öncelikle toplum yararına çalışmaya odaklandık .Deneyimli ve uzman kadromuzla verdiğimiz tüm hizmetlerimizin sonrasında da sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Bu güne dek hizmet verdiğimiz tüm kollarda, sektörde amacımız olan iş güvenliği disiplininden bir an olsun kopmadık.

“NEDEN KENEZ OSGB ?” sorusuna; gelince “Niteliklerimiz sayesinde edindiğimiz Niceliksel toplamımız dır” cevabımız ! Yani Kenez ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak bugüne dek firmalarımıza; En iyiyi, en doğruyu, en kaliteliyi, en uygun fiyatı sunmayı amaç edindik. En önemlisi de, hizmetlerimizin sonrasında da ilk günkü ilgimiz ve heyecanımızla sizlerin yanında olmaya devam ederek çalışmaktayız.

Yaptığımız işin farkındayız ve bilincindeyiz.

Bizimle birlikte olan tüm kurum ve kuruluşlara içtenlikle teşekkür eder, her kurumda ki her hangi bireyin bizim için özel ve önemli olduğunu tekrar belirtmek isteriz. Bundan sonra da daha iyiye, daha doğruya hep birlikte olmak dileği ile.

Kurucu Mehmet KENEZ

Çalışma ekonomisti

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanı eğiticisi

Yüksekte,Acil Durum,Kapalı Alanlarda Çalışma,

Yangın Eğitici Eğitmeni/Asbest Söküm Uzmanı


Denizli İş Güvenliği